Defro – polecane urządzenia o najlepszych możliwościach

Marka Defro jest to polskie przedsiębiorstwo działające na arenie międzynarodowej. Przedsiębiorstwo trudni się sprzedażą urządzeń grzewczych. Nazwa frimy jest utożsamiana z dużą wytrzymałością ich towarów. Dla firmy najważniejsza jest solidność, ale również wyjątkowe wzory swoich produktów, co daje możliwość kreowania wyglądu pieców nie tylko w wymiarze praktycznym.

Autor: TECE
Nietuzinkowa propozycja firmy Defro to kocioł o nazwie DEFRO Eko Komfort. Opcja dla każdego, kto pragnie mieć niezawodny system grzewczy w swym mieszkaniu, albo innym pomieszczeniu użytkowym.

Czy takie problemy Cię fascynują? Raźno więc kliknij tutaj – ta użyteczna propozycja (http://bmeters.pl/pl/rozliczanie_kosztow_zuzycia_wody_i_ciepla/180/) na pewno też bardzo Cię zaciekawi!

Urządzenie grzewcze wśród elementów budowy wyposażony jest w żeliwne palenisko oraz automatyczny system nawęglania zmniejszając eksploatację surowca, co stwarza ciekawą opcję zastępczą dla ogrzewania olejowego.

Kocioł o nazwie DEFRO Duo 25kW o dwupaleniskowej komorze, paliwa ciekłego dzięki innowacyjnej konstrukcji, rusztami chłodzonymi za pomocą wody, oraz palenisku wykonanemu z żaroodpornego żeliwa zapewnia wyjątkowo wysoką trwałość. Urządzenie wyposażono także w opcję dobudowania jeszcze jednego zaworu bezpieczeństwa dbającego o ochronę przed ewentualnością zapłonu. Innowacyjna konstrukcja panela sterującego gwarantuje wysoki komfort użytkowania.

Dostosowany do spalania węgla kamiennego kocioł Defro EKR 14kW zaopatrzono w podajnik paliwa sprawdzi się dobrze w ogrzewaniu wodnych instalacji otwartych. Kotły w tej kolekcji posiadają dwie komory palenia, górną do palenia ręcznych, a dolna posiada palnik retorywy i centralny system kontroli pracy kotła.

Spodobał Ci się zaprezentowany tekst? Jeśli tak, poczytaj wartościowe zagadnienia, jakie z inspiracją zaprezentowaliśmy w najnowszym artykule (http://raj-international.net/).

Urządzenie jest małej wielkości, co idealnie będzie pasować do niewielkich powierzchni użytkowanych jako kotłownie.

Profesjonalny piec DEFRO Duo Uni 25Kw jest kotłem o dwóch paleniskach, z czego jedna komora spalania posiada funkcję okresowego spalania innych paliw stałych. W wyjątkowych sytuacjach uruchamia się samoistne włączenie się kotła co gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa. Dolna komora zaś wyposażona jest w palnik rynnowy posiadający opcję wypalania biomasy w postaci zbóż jak również różnego rodzaju paliw stałych.