Która gra w więzienie przyniesie swoim graczom dużo emocji?

Dzisiaj moglibyśmy grać w przeróżne gry online. Są to rozgrywki zręcznościowe lub łamigłówki. Można by także zagrać w grę pod tytułem „Napad 2”, w czasie jakiej wykonujesz różne zadania.
Zadanie przygotowawcze polegało będzie na dostaniu się na port lotniczy i należy pozbyć się wrogiego gangu.

Adwokat

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
usługa

Autor: Donnie Nunley
Źródło: http://www.flickr.com
Pilot odchodzi do hangaru i kradnie samolot. Kiedy pozbędziemy się jednej fali wrogów, przybędą następni samochodami. Będą oni blokowali startowy pas, więc dobrze się stało, że pilot to nie stuprocentowy laik. Kiedy zacznie on jazdę po startowym pasie, należy osłaniać go wszystkimi metodami. Kiedy pilot wzniesie się w powietrze, bezpiecznie musi dolecieć na lotnisko w zatoce, i wylądować w określonym obszarze. W tym samym okresie trzeba zająć się innymi członkami gangu lub uciekać z miejsca tego wydarzenia. Kolejnym wymaganym pojazdem jest więzienny autobus. Wystarczyłaby do takiej roboty jedna osoba. W takiej grze gra się w drużynie, ale każdy mógłby do zadania podejść na swoją rękę. Autobus eskortowany jest przez helikopter, dlatego też trzeba się zająć nim najpierw. Inni w tym czasie mogą przygotować blokadę i ukraść autobus. Ważne jest, żeby nie uszkodzić go podczas kradzieży, gdyż misja okaże się przegrana. Trzeba zawieźć go we wskazane miejsce. Tego typu gierka w więzienie (zobacz zakres usług na – adwokat wrocław prawo karne) to doskonała rozgrywka w grupie.
W kolejnym zadaniu należy podzielić się na dwie ekipy. Jedna grupa to przebrani policjanci, a druga to złodzieje. Policjanci mają za zadanie uzyskać policyjny wóz i zgubić pościg. Potem muszą skierować się na posterunek. Wejść trzeba do budynku oraz zabrać z biurka rozkład jazdy, a potem wrócić do samochodu. Trzeba jeszcze pojechać samochodem pod wskazane miejsce. Są w tamtym miejscu zbiorniki z paliwem.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to namawiamy Cię do kolejnej strony, na której przygotowaliśmy pouczające artykuły – najedź na link szkolenia dla kadry menedżerskiej.

Należy podpalić samochód i zawieźć dokument do miejsca, w jakim zorganizowany był napad. Grabieżca ma jednak więcej roboty. Dotrzeć należy do doków i wejść na wskazany statek.

Tam przedrzeć trzeba się na dziób, pozbywając się przeciwników, którzy kryją się między kontenerami. Po dotarciu do celu trzeba wejść na kontener i zabić pozostałych niedobitków. Potem należy podejść do określonego kontenera.