Małe domy- duża popularność

Kilkanaście lat temu większość rodzin decydowała się na budowę ogromnych domów, które bez problemu mogły być mieszkaniem dla co najmniej dwóch rodzin. W chwili obecnej moda na budowę domów zmieniła się diametralnie, albowiem coraz więcej młodych rodzin decyduje się na budowę niewielkiego, jednorodzinnego domku. W tym budynku zazwyczaj nie ma zbyt wiele pomieszczeń, ponieważ nikt nie chce tworzyć pokoi pustych, nikomu niepotrzebnych.

salon

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj projekt małego domu jednorodzinnego opiera się na dwóch piętrach, gdzie parter jest strefą gościnną, a piętro rodzinną. Tym samym na poziomie 0 zlokalizowana jest kuchnia z jadalnią, salon oraz toaleta dla gości. Wiele osób decyduje się również na spiżarnię oraz garaż. Natomiast na poziomie 1 utworzona jest sypialnia dla rodziców, garderoba oraz pokoje dla dzieciaków. Jest to wystarczająca ilość pomieszczeń dla kilku osobowej rodzinki (Archipelag.pl). Jeśli podoba Ci się taki plan to nie zastanawiaj się dłużej tylko znajdź architekta, jaki zrealizuje taki projekt specjalnie dla Ciebie. Wiadomo, że podczas współpracy z projektantem będziesz miał dużą możliwość ingerowania we wszystko co zostanie zaprojektowane. Jest to doskonała opcja dla osób, które mają więcej pieniędzy, ponieważ wówczas stworzony zostaje niepowtarzalny budynek. Osoby, które interesuje projekt małego sprzedażdomu – (mieszkanie koszalin wynajem) jednorodzinnego, a chcą zaoszczędzić pieniądze powinny poprzeglądać przykładowe rozwiązania w sieci. Wiele firm zajmuje się sprzedażą gotowych projektów za zdecydowanie mniejsze pieniądze, aniżeli architekt. Interesujący projekt uda nam się bez problemu kupić za około 2000 zł. Niemniej jednak w takim przypadku będziemy musieli zaakceptować to jak wygląda dom bez możliwości wprowadzenia jakichkolwiek poprawek.

Zobacz też .

Marzysz o własnym domu? Właśnie dzisiaj jest idealny moment na to, aby podjąć taką decyzję! Jeśli masz stałą pracę to bank na pewno udzieli Ci kredytu hipotecznego pod budowę wymarzonego domu. Zastanów się tylko czy chcesz niepowtarzalny projekt czy jednak postawisz na coś gotowego.