Pompy ciepła – EKO źródło ciepła ?

dom - zima
Nanoterm to firma zajmująca się obsługą i instalacją ekologicznych systemów ogrzewania. Pompy ciepła, rekuperatory, a także specjalistyczne systemy ogrzewania podłogowego można łączyć w niezwykle wydajne źródło ciepła dla każdego domu.

Na stronie WWW można znaleźć ważne informacje oraz przeczytać o właściwościach rekomendowanych produktów, a także uzyskać indywidualny kosztorys montażu urządzeń we własnym domu.

Nanoterm podkreśla korzyści wynikające z montażu urządzenia. Przede wszystkim jest to niski koszt eksploatacji , który pozwala zmniejszyć koszty grzewcze nawet o połowę. Inną istotną zaletą jest jego wysoce ekologiczne funkcjonowanie. Urządzenie przyczynia się do zmniejszenia emisji szkodliwych produktów ubocznych , które powstają w tradycyjnym procesie grzewczym, np. w piecach na opał stały.

Oferta firmy obejmuje kompleksową instalację, serwis i przeglądy pomp ciepła od marek DANFOSS i PCC (poznaj szczegóły). Typ pompy dobiera się indywidualnie, zależnie od kubatury domu i liczby mieszkańców, zapewniając między innymi: niskie koszty użytkowania, niezależność związaną z wahaniami cen energii cieplnej. Niewątpliwą zaletą jest także komfort użytkowania wybranego rodzaju pompy ciepła, która jest bezobsługowa. Producent zadbał również o elegancki design i kształt każdego modelu pompy ciepła.

Niski koszt instalacji pompy ciepła oraz jej wysoka wydajność pozwalają na odczuwalną oszczędność kosztów w porównaniu z korzystaniem z tradycyjnych źródeł. Koszt pompy oraz opłaty związane z jej instalacją zwracają się szybko. Nanoterm oferując klientom zakup konkretnego modelu pompy ciepła, gwarantuje jej wysoką jakość , gwarancję długiej żywotności i odporności na uszkodzenia.