Trendy w dekoracji lokali bardzo szybko się zmieniają. Jest jednak coś, co od kilku lat cieszy się niezmiernym powodzeniem i pomimo upływu czasu nie traci na swojejpostępie.

Pomimo, że dekoratorzy wnętrz niesłychanie często prześcigają się w propozycjach świeżych aranżacji, jedna rzecz od lat ciągle pozostajeposzukiwane – to stara cegła na ścianę. Nawet ci, którym na początku wydawało się to mało eleganckie, widzą urok i niepowtarzalność tej drogi.

cegła na ścianie

Autor: Franc Gardiner
Źródło: Franc Gardiner

Doznania wizualnewzrokowe jakich doświadczamy patrząc na tak wykonaną ścianę powodują, iż liczba gotowych na taki receptę zamiany dekoracji mieszkania nieustannie wzrasta. Bardzo dużą pozytywem jest to, że ta niemłoda cegła na ścianę jest rozwiązaniem długoterminowym (dodaj zakładkę do in-stone.pl), a częstokroć również definitywnie taka dekoracja pozostaje na wciąż. Nie ulega tak szybko rozkładowi jak fototapeta.

Kliknij ten link – ta wskazówka spod linku (http://pro-trans.wroclaw.pl/) odkryje całkowicie nową porcję wiadomości na temat, który może okazać się warty zainteresowania.

To częste metoda stosowane w pokojach gościnnych czy też dużych salonach. Zazwyczaj dekoruje się jedną ze ścian w całości.Pomijając fakt, że na początku kolor prezentuje się zbyt ciemny, wcale nie dodaje to pomieszczeniu mroczności jak utrzymują niedowiarki raczej tworzy bardzo nowatorską konstrukcję ustawienia. Wnętrze nabiera wówczas niezwykłego charakteru.Niezwykle często stara cegła na ścinę jest osadzana na tej stronie, na której stoi kanapa , dzięki czemu wspaniale pasuje na tle nowoczesnych mebli.

Następną zaletą poza nowoczesnością i niezwykłą trwałością jest to, że jest bardzo prosta w utworzeniu i nie trzeba być specjalistą z dziedziny budowlanej, aby samemu skomponować takie cudo. Należy dodać, że stara cegła na ścianę jest dostępna w różnorodnych odcieniach i barwach, dlatego też każdy zaintrygowany odnajdzie coś, co spełni jego oczekiwania (zobacz więcej na IN-STONE). Dzięki temu jest to droga dla wszystkich niemalże wnętrza niezależnie od tego, w jakich barwach jest dotychczas urządzone. Niebywale ważnym pozostaje fakt, że nie jest to bardzo kosztowne rozwiązanie biorąc pod uwagę trwałość i żywotność.

Zainteresowany zagadnieniem? Czytaj o tym znacznie więcej. Dlatego użyj adresu (http://www.pademeble.pl/), jaki przekieruje Cię na serwis! Zapraszamy!

Jak mówią znawcy stara cegła na ścianę tosposób da długi, długi czas i zawsze nowoczesne.