Wykończenie mieszkania

Jako, że diabeł tkwi w drobnych elementach, przy odświeżaniu domu lub mieszkania warto nie zapomnieć o odpowiednim zakończeniu podłóg, progów, schodów oraz drzwi. Obiekty handlowe z wyposażeniem budowlanym w własnej ofercie mają duży wybór listew, które można dostosować do swoich potrzeb. Są również dostępne wszelakie wzory, kształty i kolory. Wszystko odpowiednio dobrane i dostosowane do pragnień klienta.

Podłoga z kolekcji AMBIENCE

Autor: Pegasus PR

Listwy wykończeniowe ze względu na swą giętką fakturę nie pękająpod naporem, dlatego nadają się świetnie do wykończenia schodów lub ram przy drzwiach wejściowych. Listwy podłogowe służą do wykończenia progów, gzymsów przy podłodze. Są zrobioneprzeważnie z laminowanych paneli podłogowych oraz deski parkietowej.

Do wykończeń można też użyć listwy przypodłogowe PCV. PCV to skrót od polichlorek winylu. Substancja ta jest trwała na działanie substancji rozpuszczających lub innych ostrych detergentów. Dlatego tak ochoczo PCV jest stosowane w produkcji wykładzin podłogowych oraz przemyśle stolarskim, zwłaszcza przy produkcji drzwi i okien, a także właśnie przy wyposażeniu wykończeniowym.

Aranżacja z drzwiami Malawi

Autor: INVADO
Źródło: INVADO

Listwy wykończeniowe mają różneodcienie i fakturę. Nie przysparzają problemów przy podcinaniu. Ich montaż montaż pomp ciepła wrocław również jest łatwy ponieważ są podatne na klej, a przy zakręcaniu nie łamią się ani nie pękają, chronią progi przed zniszczeniem. Nie warto odwalać tak zwanej złej pracy przy ich montażu. Gdyżniedobrze zamontowane mogą ulec degradacji i będą wymagały szybkiej wymiany, a co za tym idzie kolejnej remontu. Producent drzwi Invado.pl: