Wytworne płytki na ganek w sklepie internetowym.

kolorowe płytki
Płytki na tarasie będą wyglądały elegancko i porządnie. Nasz sklep internetowy proponuje płytki przeznaczone są do wykańczania tarasów, balkonów, dróżek w ogrodzie czy obrzeżach basenu. Płytki są niezwykle mocne, wytworzone z wysokiej jakości materiałów. Każda glazura suszona jest osobno, co gwarantuje subtelny, równomierny kolor, bez skaz i wykwitów. Dzięki współpracy z firmą kolporterską nasze produkty dostarczamy w każde miejsce w Polsce w bardzo atrakcyjnych cenach.

płytki na ścianę
Autor: Javi
Źródło: http://www.flickr.com
Posadzki (zobacz ofertę wolplan legnica) na tarasach, zwłaszcza z połączonych z ogrodem oraz przestrzenią w okół domu, muszą sprostać znacznie bardziej wygórowanym wymaganiom niż układane w domu, są bowiem nieuchronnie narażone na znaczące wahania temperatury, palące słońce lub mróz, a także wilgotność z deszczu lub śniegu. W dodatku często wnosi się na nie piasek, błoto czy drobne kamienie, które mogą nie tylko brudzić, ale również dewastować mało odporne powierzchnie. Płytki na taras muszą być zatem mrozoodporne, o małej ścieralności, a także o właściwościach antypoślizgowych jak tutaj – . Na balkonie wspaniale sprawdza się gres techniczny lub klinkier. Montując płytki na balkonie należy pamiętać o dylatacji, a także używać stosowne uszczelnienia i izolacje.Płytki klei się do powierzchni cementowej elastyczną zaprawą klejową, która ma szczelnie wypełniać całą przestrzeń poniżej, dlatego podczas ich montażu nanosi się zaprawę zarówno na powierzchnię płytki, jak i podkładu. Decydując się na płytki na taras warto także zadbać, by ich rozmiary pozwoliły dopasować układany wzór do istniejących w płycie betonowej szpar dylatacyjnych – wypustki w posadzce balkonu powinny wypadać w tych samych miejscach. Wymagania te spełniają kafelki kamienne, gresowe, klinkierowe oraz terakota:

1) gres – płytki wykonane ze zmielonego kwarcu, skaleni lub z kaolinu. Posiadają budowę jednorodną, co powoduje, że nawet zniszczone powierzchnie nie zmieniają barwy. Oferowany w różnorodnych kolorach, może mieć powierzchnię gładką albo chropowatą. Ich zastosowania pozwala na budowę ciekawych wzorów;2) kamień – sjenit, piaskowiec (twardy), granit; są solidne na ścieranie i wpływ warunków atmosferycznych;3) klinkier – płytki gliniane wypalane w temperaturze powyżej 1000ºC. To produkt twardy, niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i mróz.

Kafelki układa się na prostym i trwałym, wcześniej przyrządzonym podłożu. Układanie kafelek jest niezwykle prosty, a w przypadku deformacji jednej płytki nie ma konieczności wymieniać całego tarasu, a jedynie uszkodzoną płytkę. Towar dostępny od zaraz.

Zainteresował Cię ten artykuł? Bardzo nam przyjemnie. Po istotne informacje (http://www.cleo-polska.pl/s-147-wciagniki-lancuchowe) wejdź do następnego linku – tam opracowaliśmy szczegółowe wątki.

Dostawa w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia. Istnieje możliwość wysłania próbki towaru z naszego sklepu internetowego. Do każdego zakupionego towaru wystawiamy fakturę VAT lub rachunek. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i zakupów!