Z jakich powodów telebimy są coraz bardziej popularne w świecie reklamy zewnętrznej.

wykład
Reklama zewnętrzna bez przerwy cieszy się popularnością pośród reklamodawców, przede wszystkim przez swoją skuteczność. Mimo coraz większej popularności internetu nadal postawiony przy ruchliwej ulicy baner spełnia swoje zadanie, i zapewne przez następne lata również tam będzie stał.

Co bynajmniej nie oznacza, że w tej sytuacji nie pojawiają się żadne technologiczne nowości, bo jest zupełnie odwrotnie. Otóż coraz większą popularnością cieszą się nowoczesne telebimy Warszawa, które w porównaniu ze standardowymi tablicami reklamowymi oraz bilboardami mają szereg ciekawych właściwości. Szybki rozwój takich bilboardów miał miejsce w ostatnich latach, spowodowało to spore obniżki ich cen, a co za tym idzie lepszy dostęp nawet dla mniejszych klientów.
telebimy warszawa
Autor: Joanna Apanasewicz
Źródło: http://www.flickr.com
wykład
Autor: hackNY.org
Źródło: http://www.flickr.com
Telebimy do emisji reklamy wykorzystują panele wytworzone z niewielkich, kolorowych diod, których świeceniem można niezależnie sterować – znacznie więcej znajdziesz na www. Dzięki temu będzie możliwe wyświetlanie na nich dynamicznych, barwnych animacji, jakie w coraz większym stopniu przypominają filmy. Wykorzystanie profesjonalnych, emitujących mocny strumień światła diod ma jeszcze jedną zaletę. Mianowicie telebim Włocławek będzie bardzo dobrze widoczny bez względu na to, jaka jest pogoda, nawet ciemności czy opady śniegu nie będą w stanie mu specjalnie zaszkodzić – . Spory wpływ dla zarządzania reklamami ma też możliwość szybkiego zmieniania tego, co się emituje.

Przy tradycyjnych bilboardach niezbędna jest wizyta pracownika, który przyklei przygotowane wcześniej plansze z papieru, w przypadku telebimów wystarczy wgrać nową konfigurację reklam.