Etapy rozliczania PIT-u przez Internet- prędko i komfortowo

Gdy trafili Państwo na naszą stronę internetową, to oznacza, że jesteście już przemęczeni ręcznym wypełnianiem deklaracji podatkowej, a stanie w długich kolejkach na poczcie lub w urzędzie skarbowym to nie dla Was.

Faktoring

Autor: David Goehring
Źródło: http://www.flickr.com

Czas to obecnie towar wyjątkowo deficytowy i w wielu wypadkach nie można pozwalać sobie na jego zaprzepaszczanie. Jeśli zatem istnieje możliwość jego zaoszczędzenia, to trzeba obowiązkowo z niej skorzystać. Zastosowanie przygotowanego przez nas narzędzia do rozliczania PIT drogą internetową, bezspornie zaoszczędzi Państwu czas i nerwy związane ze staniem w kolejkach – Rozlicz PIT wygodnie i zaoszczędź czas.

Rozliczenie PIT krok po kroku to zadanie nadzwyczaj banalne, które potrwa wyłącznie kilka chwil. Zachęcamy, w związku z tym do poświęcenia kilku minut i przekonania się jak prędko i sprawnie może odbyć się e-rozliczenie.wejdź tutaj jakub niedopytalski jakub niedopytalski

Na początek trzeba wybrać rodzaj deklaracji i przyszykować dokumenty, które będą potrzebne do jej wypełniania. W razie niepewności program udzieli Państwu w tym zakresie właściwych podpowiedzi (tj. czy wybrać PIT 36, PIT 37 czy inne). Do formularza deklaracji wpisuje się następnie swoje dane osobowe oraz wiadomości o źródłach i wysokości uzyskanego przychodu – Koniec roku podatkowego? Pomyśl o tym już dziś!.

Po prawidłowym wypełnieniu tych rubryk można przystąpić do wyboru przysługujących zniżek podatkowych. Nasz program daje także szansę podarowania jednego procenta podatku na dofinansowanie działalności wskazanej organizacji. Wszelkie pomyłki pojawiające się w formularzu program weryfikuje cały czas.

Gotowy formularz można następnie złożyć elektronicznie przy wykorzystaniu strony internetowej lub też wydrukować go i dokonać rozliczenia w typowy sposób.

Sprawdź: Jak ułatwić sobie rozliczenie PIT 2017?