Jesteś typem osoby, którą wszystko bardzo szybko nudzi, a przede wszystkim praca w jednym miejscu przez dłuższy czas

Na domiar wszystkiego nikt nie ma możliwości Ci zarzucić, iż nie pracujesz i nie zarabiasz. Kreatywna i zaradna to Ty niewątpliwie jesteś. Ciągle przecież jesteś w jakimś miejscu zatrudniona, ale też bardzo szybko się zniechęcasz i rezygnujesz, aby poszukać w większym stopniu atrakcyjnej.

konferencje

Autor: wam kat
Źródło: http://www.flickr.com
Taki niespokojny duch z Ciebie. Czasami jesteś pełna podziwu dla osób, które w jednej pracy zostają aż do emerytury – dla Ciebie to nierealne, bo Ty wciąż szukasz czegoś lepszego. Znajomi dziwią się Tobie, lecz być może w środku nieco Ci zazdroszczą – nie każdego stać na taką odwagę. Nie istnieje chyba taka praca, jakiej byś nie wykonywała. Byłaś już kucharką, przedstawicielem handlowym, ekspedientką, byłaś zatrudniona jako pracownik produkcji. Teraz pracujesz jako barmanka. Jak dotąd niebywale chwalisz sobie tę pracę. Godziny pracy odpowiadają Ci jak najbardziej, napiwki także dają dużo radości. Wprawdzie, już myślałaś, aby poszukać innej pracy, lecz jak dotąd zrezygnowałaś z tej opcji. Nie oglądaj się jednak na opinię innych, i jeżeli masz jakieś wątpliwości to zmień ją, jeżeli jednakże jako barmanka czujesz się bardzo dobrze – wstrzymaj się jakiś czas. Może po prostu jedynie Twoja niespokojna natura gdzieś w środku przypomina Ci, iż za długo tu już pracujesz.
należności

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt nie ma prawa komentować Twoich wyborów, przecież to Twoje życie.

Jesteś jeszcze bardzo młodą osobą i masz prawo prawo własności przemysłowej szukać najlepszej opcji dla siebie. Płynność finansową utrzymujesz, zatem jak widać, wspaniale dajesz sobie radę. Tak trzymaj.