kotły Defro – prostota oraz praktyczność

Firma Defro dzięki sporemu doświadczeniu wspiera utrzymanie ciepła w dużej ilości domów. Ich piece pozwalają na oszczędność jak i na zyskanie satysfakcji użytkowania. Niżej opisano wybrane modele z oferty tejże firmy.

Płać mniej – sposoby na oszczędzanie energii

Autor: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
Piec Defro Optima Komfort 12kW (tutaj) został skonstruowany do palenia pierwszym palenisku paliw stałych między innymi: węgiel, zrzynki, i wióry, drewno, mieszanki węgla i- co daje wiele alternatyw. Palenisko posiada szczeliny umocowane w celu porządkowania kotła, które są jednym ze sporej liczby możliwości wdrożonych w piecach firmy Defro. Dzięki praktycznemu układowi kanałów do spalania piec zapewnia sprawność cieplną do 85 %, co jest niebywale wysokim parametrem jak na inne modele w tej grupie cenowej.

Następna propozycjafirmy Defro to kocioł DEFRO. Jest to urządzenie z automatycznym systemem podawania paliwa. Z pomocą nowoczesnego paleniska o żeliwnej konstrukcji oraz dużej komorze spalania kocioł posiada niesamowitą możliwość grzania wynoszącą około 90 %. Innowacyjna konstrukcja sprawia że śruba podajnika wykonana jedynie z jednego fragmentu, co umożliwia dużą trwałość, co jest efektem zmniejszenia części będących w ruchu. Trzeba dodatkowo podkreślić że kocioł wykonano z 7 mm. Stali kotłowej z izolacją, co dodatkowo daje dużą wytrzymałość towaru.

Następny w kolejności praktyczny produkt jakim jest DEFRO Komfort Eko Lux35kW wyróżnia się niewielką ilością spojeń spawalniczych dając pewność dużą wytrzymałość, co sprawia, że zmniejsza utratę ciepła. Jako nowość marka Defro wprowadziła dodatkowy czujnik(zobacz czujnik termoelektryczny) umiejscowienia włazu zasobnika paliowego, cogwarantuje bezpieczeństwo oraz wpływa ekonomię spalanego paliwa stałego.

Czy masz ochotę sprawdzić opisywany temat z innej perspektywy? Nic prostszego – po prostu kliknij ten link, ponieważ więcej zobaczysz tutaj.

Przedsiebiorstwo daje opcję 5 lat gwarancji.

Defro EKR 24kW jest metalowym piecem użytkującym wegiel kamienny. Jego elementem jest bowiem w elektryczny podajnik opału i dodatkową komorę spalania, co gwarantuje niebywałą skuteczność. Posiada małe gabaryty, co jest idealnym rozwiązaniem do domu o małej powierzchni gospodarczej. Komora będąca w górnej partii nadaje się do spalania w trybie manualnym.