Możemy zrobić łazienkę inaczej

Producenci elementów do łazienki proponują nam tak sporo interesujących produktów, że bez wątpienia z łatwością uda nam się stworzyć łazienkę idealnie po naszej myśli, taką która będzie spełniała wszelkie nasze wymogi oraz jednocześnie również taką, która będzie się znacznie wyróżniała od wszystkich łazienek, jakie widzieliśmy do tej pory. Starczy jedynie, iż dobrze poszukamy, a co ważne ma możliwość się okazać, że kwota jaką przekażemy na taką łazienkę wcale nie będzie wyższa aniżeli gdybyśmy korzystali z takich tradycyjnych pomysłów jak pozostali.

Grzejnik w łazience to podstawa

Grzejniki łazienkowe z grzałką elektryczną

Autor: INSTAL-PROJEKT
Źródło: INSTAL-PROJEKT
Grzejnik w łazience jest szczególnie istotny, gdyż po pierwsze ma on nam gwarantować ciepło, tak byśmy nie zmarzli kiedy po kąpieli wychodzimy spod prysznica lub z wanny, a z drugiej strony ma nam również dawać okazję prędkiego wysuszenia ręczników, tak by były suche nawet kiedy po krótkim czasie znów będziemy chcieli ich użyć. I właśnie przez to najcudowniej jeżeli zadecydujemy się na grzejnik pionowy Gorgiel Gerona Ag V50 1800×320 (przejdź,aby sprawdzić). Niesamowity, gustowny, a jednocześnie też wspaniale wypełni swoje dwie podstawowe zadania z czego na pewno będziemy na prawdę usatysfakcjonowani.

Płytki to już przeszłość

łazienka

Autor: DLH Poland
Źródło: DLH Poland
Tak się złożyło, iż w łazienkach przeważają płytki, gdyż nic im się nie zaszkodzi od wilgoci, bo można je zalać, ponieważ szybko je wytrzeć. Jednak jak się okazuje teraz przedstawiane nam są deski Shipdeck Laguna UR1205 (przydatny link), które z powodzeniem mogą być też zakładane w łazience, a dzięki temu, iż są złączane za pomocą specjalnego, przezroczystego silikonu, mamy szanse być przekonani, iż nawet trochę wody nie będzie w stanie się pod nie dostać. A jeśli będziemy pragnęli takie identyczne deski do pokoju, to nie będzie z tym najmniejszego trudu, a co więcej, wówczas nie będziemy potrzebowali żadnego silikonu, ani kleju, po prostu deski będą ze sobą zaciskane.

Zaskoczenie dla wszystkich

Na pewno nasza łazienka mająca na podłodze deski zamiast płytek będzie szczyciła się dużym zaciekawieniem gości, choć bez wątpienia na początku będą zszokowani naszym pomysłem i samym faktem, że takie coś jest realne.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie (decorationnowak.pl/), która także Cię zaciekawi. Odnajdziesz tam m.in. wzmiankę o emocjonującej Cię tu kwestii.

Należy przemyśleć taki pomysł oraz zrobić coś innego, niż zazwyczaj się przyjęło.