Remont toalety zwykle wiąże się z doborem kabiny prysznicowej.

szlifowanie szkła
Pora na remont łazienki? Planowanie zmian należy rozpocząć od wyboru nowego prysznica. Na małym metrażu znakomicie zastąpi wannę, zaś w dużym mieszkaniu będzie stanowić jej praktyczne uzupełnienie.

Dlatego warto zmienić nawyki. W miejsce długich wylegiwań w wannie możemy sprawić sobie szybki ale wcale nie zimny prysznic. dobranie kabiny prysznicowej skrojonej na miarę wymagań domowników i dopasowanej do łazienki nie jest taki łatwy. Na rynku natkniemy się na wiele kabin prysznicowych . Wybór jest dlatego trudny, gdyż producenci coraz chętniej rozpieszczają klientów dodatkami, które zwiększają komfort i przyjemność korzystania z prysznica. Dlatego więc przed kupnem warto zastanowić się w doborze kilku czynników, ułatwiających wybór kabiny prysznicowej. Podczas doboru tej naszej kabiny, bierzemy pod uwagę takie czynniki jak jej wielkość, barwę, czy umiejscowienie. Kabina może być wolnostojąca lub w narożniku. Coraz częściej stosowanym pomysłem są także drzwi kabiny, zabudowane się podobnie do łazienkowej wnęki. Drzwi wnękowe można łączyć z boczną ścianą wnęki. Takie rozwiązanie oszczędza przestrzeń.
Urządzenie pneumatyczne
Autor: Kecko
Źródło: http://www.flickr.com
szlifowanie szkła
Autor: Boehler
Źródło: Boehler
Nieco bardziej istotne z perspektywy użytkowania kabiny ma surowiec z jakiego zrobiona została nasza kabina a dokładniej jej ścianki. Decydujemy między szkłem i akrylem. Ale miejmy na uwadze, że szkło jest droższe, ale w to miejsce jest znacznie trwalsze. Na rynku znaleźć możemy wytwórców kabin, którzy w swej technologii oferują szlifowanie szkła, z jakiego stworzona jest kabina Zobacz dodatkowe informacje.

Szlifowanie szkła to czynność stosowana po to, by pozbawiać brzegi formatki falistości i ostrości. Polega on na szlifowaniu krawędzi, która wpływa nie tylko na piękno, lecz głównie zapewnia bezpieczeństwo podczas dotykania szyby.