Renowacja sal rekreacyjnych

Budując lub remontując nawierzchnie sportowe, trzeba zwracać uwagę na to, że realizowały swoje zadanie i były bezpieczne, podczas ich używania. nie mają prawa się również ścierać.Osoba trenująca nie może doznać przez jej wadliwą konstrukcję żadnej kontuzji.

Interchemol S.A.

Źródło: www.interchemol.com.pl

Każda nawierzchnia sportowa (np. ) bardzo się od siebie różni, ze względu na potrzebę trenowania wszelakich dziedzin sportu. Na przykład są podłogi zrobione z materiały – (cegły ogniotrwałe) syntetycznego, wykorzystywane przy budowie sal sportowych na przykład w szkołach lub ośrodkach sportowych. W przypadku budowy nawierzchni sportowej należy pamiętać, aby zapewniał wysoki poziom płaszczyznowego wygłuszenia energii uderzeniowej. Są także nawierzchnie zewnętrzne rodzaju murawa, które muszą być wykonane w taki sposób, by nie ulegały pod naciskiem czynników zewnętrznych. A także w wyniku upadku jej wykonanie nie powodowało skaleczeń.

Do sklejania podłoży oraz postawnych elementów struktury przydatny będzie klej poliuretanowy. Jest to szybkoschnący klej o beżowej konsystencji, który przede wszystkim charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na czynniki mechaniczne. Ma bardzo dobre właściwości wypełniające. Schnie około 24 godzin i potrafi wytrzymać bardzo wysokie temperatury. Świetnie nadaje się do klejenia drewna oraz materiałów drewnopochodnych np.: drzwi, schody.

Skleja również różne konstrukcje ogrodowe. Klej poliuretanowy (np. ) sklei także elementy metalowe, aluminiowe, miedziane lub też stali nierdzewnej oraz materiały wykonane z kamienia sztucznego i naturalnego. Sklei ze sobą takżenienaturalne czy też materiały izolacyjne.Tubka takiego kleju wytrzymuje bardzo długo i nie posiada żrących i niebezpiecznych rozpuszczalników. Jest dostępny w każdym sklepie z asortymentem budowlanym.