W jakim miejscu można zorganizować na wyjazdy incentive?

Motywowanie osób zatrudnionych w przedsiębiorstwie i budowanie ducha grupy to szczególnie istotne cele dla każdego działu HR. Gdy ludzie są dobrze zgrani – obowiązki wykonują szybciej i jednocześnie czują mniejszy stres i zdecydowanie chętniej przychodzą do pracy. Zapraszamy na incventive.

Istnieje mnóstwo narzędzi, wykorzystywanych do budowania teamu. Przydaje się je rozumieć i orientować się, kiedy i jak najefektywniej ich użyć. Nade wszystko weźmy pod uwagę wyjazdy integracyjne. Nie muszą to być kosztowne wycieczki za granicę, ale naturalnie jeśli firma ma na to fundusze, warto zaproponować zespołowi coś wyjątkowego. Na czasie ostatnimi czasy zrobiło się określenie „incentive”.

Tak właściwie to nic innego, jak integracja zespołu, ale połączona z pewnymi, określonymi celami biznesowymi. To dla przykładu poprawienie procesu komunikacji w przedsiębiorstwie lub zwiększenie identyfikacji z firmą.

Wyjazdy motywacyjne to drogie narzędzie. Zaplanowanie zabiera sporo czasu i wymaga dużych nakładów finansowych ze strony firmy. Należy liczyć się z tym chcąc wykorzystać to narzędzie. Gdy dysponujemy funduszami, ale brak nam czasu, dobrze jest organizację eventu zlecić firmie zewnętrznej. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową odpowiednie hasło – jak choćby „imprezy firmowe Wrocław” (przykład oferty: ), aby w odpowiedzi dostać długą listę agencji specjalizujących się w organizowaniu takich przedsięwzięć. Obsługa podróży służbowych to zazwyczaj tylko jedna z propozycji takich firm.

Zaciekawił Cię ten opis? Jeżeli tak, to przejdź do następnego zagadnienia i czytaj dalej przesyłka drobnicowa o tym, co niezwykle Cię ciekawi.

Warto zapoznać się z ich całą ofertą i, jeśli tylko fundusze nam na to pozwalają, korzystać z usług zewnętrznych agencji. Umożliwia nam to zaoszczędzić czas, a do tego mamy pewność, że wszelkie akcje, które planujemy zorganizować, będą przygotowane na najwyższym poziomie.