Duży asortyment komponentów hydrauliki siłowej. Charakterystyka firmy godnej zaufania

Gdy nabywamy sprzęt potrzebny do montażu na lata, nie może to być coś przypadkowego. Rozdzielacze, silniki hydrauliczne, pompy albo zawory nie mogą być beznadziejnej jakości, bo muszą być sprawne wiele nadchodzących lat i zwykle są tak ukryte, że ich wymiana nie jest prosta. Poszczególne elementy i układy hydrauliczne powinny mieć gwarancję długotrwałości i stosowne atesty.

hydraulika

Autor: bilderheld
Źródło: http://www.flickr.com
Elementy hydrauliki: char-lynn

Jeżeli szukamy sprawdzonych komponentów hydrauliki siłowej, sprawdźmy przede wszystkim towar proponowany przez sklepy w sieci. Gdy wiemy, czego dokładnie poszukujemy, można wklepać symbol rzeczy, jakich potrzebujemy, przykładowo „4WE6 i 4WE10” i uzyskamy wyniki ze wszystkich sklepów, w których te elementy można nabyć. W razie gdyby nasze finanse były ograniczone i nie byłoby nas stać na wysoki wydatek na podzespoły wiodących marek, zamówmy ich tańsze odpowiedniki, na przykład z Czech, lecz zwróćmy uwagę, aby były atestowane, miały gwarancję i by były zgodne z tymi o symbolach 4WE6 i 4WE10.

Rexroth HED – elementy hydrauliczne

Część firm oferujących komponenty do hydrauliki siłowej, oferuje także naprawę i regenerację aparatów hydraulicznych w zakresie prac serwisu. Konkretny producent poddaje przeglądowi własne komponenty, oraz towary innych firm. Do remontowania wyrobów używają solidnych części sprawdzonych zgodnie z założeniami jakościowymi, które obowiązują dla elementów wytwarzanych seryjnie, ale w trakcie kontaktu telefonicznego czy mailowego warto na wstępie zapytać, czy naprawiają również Rexroth HED i ZDR.

Znaczącym atutem jest to, że wszystkie aparaty po serwisie podlegają sprawdzeniu zgodności z wymogami stawianymi całkiem nowym podzespołom i otrzymują gwarancję. Wybierzmy firmę, która poza

hydraulik

Źródło: http://usableinfo.blogspot.com

serwisowaniem oferuje też konsultacje, badania i przeglądy aparatów pod kątem ich zużycia i przydatności do dalszej pracy. Jeżeli jest gotowy projekt instalacji, ale nie mamy wykonawcy, znajdźmy również firmę, która ma biuro projektowe, które może wykonać konkretną instalację według naszego projektu lub sporządzić rysunek techniczny po zweryfikowaniu naszych potrzeb. Dobrze jest się na to zdecydować zwłaszcza wtedy, kiedy okazuje się, że urządzenia gotowe typu Rexroth HED i ZDR nie sprawdzą się w naszej instalacji. Vickers kdg4v „

Jeśli wybierzemy naprawdę fachową firmę, możemy być pewni, że po skończeniu montażu, przepłukaniu instalacji i próby ciśnieniowej, otrzymamy pełne zestawienie przeprowadzonych prac, potwierdzone pomiarami z elektronicznych urządzeń do określania parametrów według obecnie obowiązujących norm. Ponadto otrzymamy gwarancję na wykonane instalacje (systemy mgłowe) i fachowe szkolenie z zakresu obsługi technicznej.